KONST / Litografier / Färglitografi 12543205
nr 1254 3205
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, signerad. Motivet: 32x51
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:37:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr